Головна

Шановні відвідувачі, раді Вас вітати на сторінках
нашого корпоративного сайту-візитки.

Сподіваємося, що Ви знайдете особисто для себе багато корисної інформації,
а може й ідей для Вашого бізнесу.

Коротко про нас. Ми, ТОВ «К-Приз», з 2005 року пройшли важкий, але цікавий шлях від виробника спортивної нагородної атрибутики до виробничого підприємства сублімаційного друку повного циклу. Колективом нашого сімейного підприємства напрацьований унікальний, безцінний досвід в області сублімаційного друку. Про сублімаційний друк ми знаємо якщо не все, то дуже багато чого.

Коротко про сублімаційний друк. Не вдаючись в технічні нюанси, можна з упевненістю сказати, що це оптимальний, оригінальний спосіб нанесення графіки на синтетичні поверхні, які умовно можна розділити на два основних види, а саме, тканини та інші матеріали (пластик, метал, кераміка тощо ) з синтетичним покриттям.
Друк на тканині - найбільший і затребуваний напрямок в сублімаційному друці. На сьогоднішній день ми впевнено друкуємо на: штучному шовку, атласі, сатині, габардині, оксфорді, таффеті, шифоні, фетрі, мікрофібрі, спортивному трикотажі, прапорній сітці, оксамиті, біфлексі та на багатьох інших тканинах. Якщо Ваша тканина з синтетичних волокон і біла, то з великою часткою ймовірності вона підходить для умов сублімаційного друку, але, як то кажуть, практика - головний критерій істини, тому будь-який новий для нас матеріал необхідно тестувати.

Інші матеріали, які підходять для сублімаційного друку - спеціально підготовлені матеріали та вироби з пластиковим, акриловим покриттям. Ми впевнено друкуємо на: керамічних чашках, келихах, горнятках; на анодованих пластинах алюмінію, металевих виробах з порошковим покриттям; термопластиках. Ринок сьогодні пропонує масу виробів-бланків під сублімаційне нанесення, на яких ми вже друкували або можемо запринтувати великими товарними партіями в найкоротші терміни.

Наша мета - стати продовженням бізнесу наших постійних Клієнтів. Ми впевнені, що в кооперації з нашим підприємством Ви зможете розширити свої можливості, пропонований продукт зробити унікальним, а сервіс оптимальним. З огляду на наш багаторічний досвід, ми розробили адаптовані під умови конкретних галузевих напрямків кейси пропозиції для:

швейних підприємств;
текстильних підприємств;
спортивних команд;
виробників сувенірної та нагородної продукції;
рекламних, піар, промо, івент агентств;
корпоративного бізнесу;
креативних, творчих людей.

А так же ми робимо прапори. Запрошуємо Вас відвідати наш інтернет-магазин прапорів flagonline.com.ua.