Швейним підприємствам

Розширена пропозиція для швейної справи.

Бурхливе зростання хімічної промисловості 20 століття призвело до створення нових текстильних матеріалів на основі синтетичних волокон. На сьогоднішній день асортимент штучних синтетичних тканин впевнено перевалив за сотню видів і у майбутньому буде тільки розширюватися. Відповідно таке різноманіття створює стійко зростаючий запит на фарбування і нанесення повнокольорової графіки для цих тканин. Сублімаційний друк займає одну з лідируючих позицій в даній галузі. Можливість друку індивідуальної, унікальної графіки навіть мінімальними тиражами відкриває безмежні перспективи для створення нових швейних виробів. Крім цього сублімаційний друк дозволяє друкувати як на рулонах, відрізах тканини так і на деталях, які розкроєні, що істотно дозволяє заощадити матеріал, оскільки немає необхідності прив'язувати крій до вже нанесеного малюнку.

Зі свого досвіду можемо сказати, що наші роботи застосовувалися для створення і пошиття:

спортивної форми футбольної, хокейної, волейбольної, баскетбольної, гімнастичного трико, борцівських трико, велоекіпірування, єдиноборства і т. п .;
купальники;
футболки, поло, шорти і т. п .;
елементи швейних виробів коміри, манжети, підкладка і т. п .;
сумки спортивні, господарські, дорожні, рюкзаки;
різноманітні тканинні чохли, накидки;
хустки, бафи, бандани, шарфи, парео і т. п .;
штори, скатертини та інший домашній текстиль;
маскарадні костюми, ростові ляльки.

Цей список практично безмежний. Все залежить тільки від фантазії дизайнера і використовуваних матеріалів. Наші менеджери з готовністю Вас проконсультують з усіх питань, що стосуються сублімаційного друку.

Окремо хотілося б сказати про бирки, етикетки. Можливість друкувати на атласі, сатині з їх подальшою термопорізкою дозволяє друкувати повнокольорові різноманітні бирки навіть малими тиражами за унікальним макетом, що повністю задовольняє потреби дизайнерів модельєрів в персоналізації кожного виробу, навіть в єдиному екземплярі.