Текстильним підприємствам

Розширена пропозиція для текстильних підприємств.

Бурхливий розвиток технологій цифрового струменевого друку за останні 10-15 років намітив стійкий тренд у світовій торгівлі текстильною продукцією. Поява різних промислових принтерів з можливістю друкувати кислотними, реактивними, сублімаційними чорнилами дозволяє в найкоротші терміни створювати, навіть малими ексклюзивними тиражами, практично будь-яку принтовану тканину. Можливості, які відкриваються, повністю змінюють структуру глобального ринку текстильних матеріалів, що безсумнівно дасть поштовх до нового розвитку текстильного бізнесу. На нашу думку в найближчому майбутньому текстильні фабрики будуть випускати тільки білу тканину, як зараз це робить паперова промисловість, а фарбуватися і принтувати цю тканину вже можна буде на окремих регіональних ринках у міру сформованого попиту, з урахуванням місцевих особливостей та очікувань кінцевих споживачів. Такий підхід дозволить колосально знизити складські витрати, оскільки не буде необхідності утримувати на складах великий асортимент за кольором і принтами однієї і тієї ж тканини, а принтуватися вона буде виключно під потреби регіональних ринків. Крім цього термін від народження ідеї до впровадження готових виробів, колекцій на масовий ринок багаторазово скоротиться, оскільки можливості цифрового друку дозволяють максимально швидко проводити пробні, пілотні зразки тканини малими тиражами.

В умовах, що склалися сублімайційний друк займає гідне становище. На сьогоднішній день сублімаційна технологія дозволяє відмінно друкувати на таких тканинах як:

адверта;
атлас лайт, щільний, стрейч, блекаут;
велюр деко;
габардин;
дайвінг;
дьюспо;
креп-сатин;
мікрофібра;
мокрий поліефірний шовк;
неопрен;
сатин и сатин лайт;
шифон;
оксфорд;
флажна сітка;
шармус;
біфлекс;
болонья и плащовка;
підкладкова тканина;
спортивний трикотаж.

Це ті тканини, на яких ми вже друкували.

Якщо тканина на основі синтетичних волокон і біла, то переважно вона підходить для умов сублімаційного друку. Наші менеджери з готовністю Вас проконсультують з усіх питань, що стосуються сублімаційного друку.